Ferienwohnung Bergfreiheit

Belangrijkste voorzieningen

  • 88 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Locatie

    Ferienwohnung Bergfreiheit Winterberg van 88 m² ligt in de wijk Silbach, op 4 km van de Skilift Altastenberg en biedt ruimte aan maximaal 6 gasten. Voor reizigers die naar Winterberg gaan om te skiën, biedt het 2-slaapkamer appartement een skischool, een skiopslag en skiverhuur.

    De skilift bij de Postwiese bevindt zich op 15 minuten met de auto weg van het appartement, terwijl Kirche busstation een paar momenten van het pand ligt. Ferienwohnung Bergfreiheit ligt op 4,1 km afstand van de Skilift van Winterberg.

    De 1-badkamer accommodatie heeft een opslagruimte en een zitruimte en biedt ook uitzicht op de tuin. In het appartement zijn een apart toilet en een douche voorzien om uw comfort te vergroten. Daarnaast vindt u er een haardroger en handdoeken.

    Jouw comfort is onze prioriteit, daarom biedt Ferienwohnung Bergfreiheit een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en een oven. Voor een meer opwindende ervaring kunnen gasten tijdens hun verblijf deelnemen aan sneeuwskiën.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 21:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 10:00

    Kameropties bij Ferienwohnung Bergfreiheit Winterberg

    De 1-badkamer accommodatie heeft een opslagruimte en een zitruimte en biedt ook uitzicht op de tuin. In het appartement zijn een apart toilet en een douche voorzien om uw comfort te vergroten. Daarnaast vindt u er een haardroger en handdoeken.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Ferienwohnung Bergfreiheit Winterberg Faciliteiten foto Ferienwohnung Bergfreiheit Winterberg Voorzieningen foto Ferienwohnung Bergfreiheit Winterberg Voorzieningen foto Ferienwohnung Bergfreiheit Winterberg Zakenleven foto Ferienwohnung Bergfreiheit Winterberg Kamer foto Ferienwohnung Bergfreiheit Winterberg Keuken foto Ferienwohnung Bergfreiheit Winterberg Faciliteiten foto Ferienwohnung Bergfreiheit Winterberg Kamer foto Ferienwohnung Bergfreiheit Winterberg Andere info foto Ferienwohnung Bergfreiheit Winterberg Faciliteiten foto
    Appartement met Twee Slaapkamers

    Grootte: 88 m²

    Type bed: 1 kingsize bed en 1 slaapbank

    Meer informatie +

    Locatie bij Ferienwohnung Bergfreiheit Winterberg

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Ferienwohnung Bergfreiheit Winterberg

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Duitsland

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is Ferienwohnung Bergfreiheit?
      Ferienwohnung Bergfreiheit heeft een oppervlakte van 88 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Ferienwohnung Bergfreiheit Winterberg